Stacja kontroli pojazdów Warszawa Wesoła - logoStacja kontroli pojazdów Warszawa Wesoła - O firmieStacja kontroli pojazdów Warszawa Wesoła - OfertaStacja kontroli pojazdów Warszawa Wesoła - GaleriaStacja kontroli pojazdów Warszawa Wesoła - CennikStacja kontroli pojazdów Warszawa Wesoła - Kontakt
Stacja kontroli pojazdów Warszawa Wesoła - nagłówek
Stacja kontroli pojazdów Warszawa Wesoła - tło nagłówka


Stacja Kontroli Pojazdów Warszawa Wesoła

Nasza firma posiada kilkuletnie doświadczenie w dziedzinie przeglądów technicznych pojazdów. Przekłada się to na wysoką jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klientów, którzy z nich korzystają.

Zatrudniamy specjalistów, którzy służą swoją wiedzą i pomocą zarówno w sprawach technicznych jak i interpretacji prawa dotyczącego badań pojazdów. Motoryzacja to ich pasja dzięki czemu orientują się w wszelkich nowinkach technicznych co gwarantuje profesjonalną diagnostykę pojazdu. Poszczególne czynności jakie wykonują diagności w trakcie badania technicznego zgodne są Dz.U. nr 155 poz. 1232 z dn. 18.09.2009 a wykonywane badania techniczne rejestrowane są w systemie elektronicznym.

Serdecznie zapraszamy do naszej stacji diagnisycznej w Wesołej; jednocześnie dziękujemy wszystkim naszym Klientom za zaufanie i sympatię. Wierzymy w dalszą współpracę z Państwem, stale doskonaląc się, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie.

Stacja kontroli pojazdów Warszawa Wesoła zdjęcie tłaStacja kontroli pojazdów Warszawa Wesoła zdjęcie nawigacji
 
10/10/2010
Nowa Myjnia 2 stanowiskowa
Zapraszamy do nowo otwartej myjni
2 stanowiskowej firmy BKF.
 
 
26/02/2010
Ustal datę i godzinę badania swojego auta!
Informujemy o możliwości rezerwacji terminów badania pojazdów. Istnieje również możliwość przeprowadzenia badania w niestandardowych godzinach (np. wieczorem o 22.00 lub w trakcie weekendu). W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 22 773 25 68.
 
Stacja kontroli pojazdów Warszawa Wesoła numer telefonu Stacja kontroli pojazdów Warszawa WesołaGaleria
Zobacz pozostałe Stacje Kontroli Pojazdów