Stacja diagnostyczna warszawabiaoka O firmieBadania techniczne pojazdw warszawabiaoka OfertaBadania techniczne pojazdw warszawabiaoka GaleriaBadania techniczne pojazdw warszawabiaoka CennikStacja kontroli pojazdw warszawa biaokaKontakt
Badania techniczne pojazdw warszawabiaoka zdjcie nagwka
Badania techniczne pojazdw warszawabiaoka nagwek 2

Stacja Diagnostyczna Warszawa Białołęka - O Nas

Stacja diagnostyczna Warszawa Białołęka

posiada kilkuletnie doświadczenie w dziedzinie przeglądów technicznych pojazdów. Przekłada się to na wysoką jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klientów, którzy z nich korzystają.

Zatrudniamy specjalistów, którzy służą swoją wiedzą i pomocą zarówno w sprawach technicznych jak i interpretacji prawa dotyczącego badań pojazdów. Motoryzacja to ich pasja dzięki czemu orientują się w wszelkich nowinkach technicznych co gwarantuje profesjonalną diagnostykę pojazdu. Poszczególne czynności jakie wykonują diagności w trakcie badania technicznego zgodne są Dz.U. nr 155 poz. 1232 z dn. 18.09.2009 a wykonywane badania techniczne rejestrowane są w systemie elektronicznym.

Stacja diagnostyczna Warszawa Białołęka serdecznie zaprasza do naszej siedziby na Płochocińskiej. Pragniemy podziękować wszystkim naszym Klientom za zaufanie i sympatię. Wierzymy w dalszą współpracę z Państwem.

SKP Warszawa Białołęka TłoStacja diagnostyczna Warszawa Białołęka - Aktualności
Nowe godziny otwarcia Pn-Pt 8-20 Sob 8-14
 
Posiadamy Myjnia 3 stanowiskowa
 
Ustal datę i godzinę badania swojego auta!
Informujemy o możliwości rezerwacji terminów badania pojazdów. Istnieje również możliwość przeprowadzenia badania w niestandardowych godzinach (np. wieczorem o 22.00 lub w trakcie weekendu). W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 22 843 01 30.
 
Stacja diagnostyczna Warszawa Białołęka - telefonStacja Kontroli Pojazdów Warszawa Białołęka
Stacja Diagnostyczna Warszawa - pozostałe dzielnice