O firmieOfertaGaleriaCennikKontakt


Nasza firma posiada kilkuletnie doświadczenie w dziedzinie przeglądów technicznych pojazdów. Przekłada się to na wysoką jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klientów, którzy z nich korzystają.

Zatrudniamy specjalistów, którzy służą swoją wiedzą i pomocą zarówno w sprawach technicznych jak i interpretacji prawa dotyczącego badań pojazdów. Motoryzacja to ich pasja dzięki czemu orientują się w wszelkich nowinkach technicznych co gwarantuje profesjonalną diagnostykę pojazdu. Poszczególne czynności jakie wykonują diagności w trakcie badania technicznego zgodne są Dz.U. nr 115 poz. 1232 z dn. 18.09.2009 a wykonywane badania techniczne rejestrowane są w systemie elektronicznym.

Serdecznie zapraszamy do naszej stacji kontroli pojazdów w warszawskich Włochach; jednocześnie dziękujemy wszystkim naszym Klientom za zaufanie i sympatię. Wierzymy w dalszą współpracę z Państwem, stale doskonaląc się, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie.

 
26/02/2010
Ustal datę i godzinę badania swojego auta!
Informujemy o możliwości rezerwacji terminów badania pojazdów. Istnieje również możliwość przeprowadzenia badania w niestandardowych godzinach (np. wieczorem o 22.00 lub w trakcie weekendu). W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 22 863 75 28.
0 22 674 21 12Galeria
Zobacz pozostałe Stacje Kontroli Pojazdów

| Białołęka | Wesoła | Włochy | Wola |

© 2010 Stacja Kontroli Pojazdów Warszawa Włochy WX-99.
Created by Netventure | Polityka prywatności i pliki cookies